Olej z dzikiej róży – doceń jego właściwości w naturalnych kosmetykach

red rose flower

Każda przedstawicielka płci pięknej, której zależy na atrakcyjnym i zadbanym wyglądzie powinna stosować starannie dobrane kosmetyki do pielęgnacji ciała. Koniecznie należy wyposażyć się w naturalny balsam oraz w naturalny peeling.

Sięgajmy po produkty sprawdzone, z dobrymi składami, które nie będą jakimkolwiek zagrożeniem dla naszej skóry. Kosmetyki naturalne nie posiadają na szczęście szkodliwych substancji, dlatego warto po nie sięgać. Oprócz bezpieczeństwa stosowania gwarantują nam one wysoką skuteczność, która idzie w parze z wydajnością. Brązujący balsam do ciała i twarzy Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyku tego możemy użyć zarówno do pielęgnacji ciała jak i skóry twarzy. W produkcie znajdziemy bogatą zawartość naturalnych olejów roślinnych. Oleje z marchewki, baobabu oraz słonecznika dbają o optymalne nawilżenie skóry ciała.

Balsam nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Łagodzący wosk z borówki oraz ekstrakt z aloesu sprawiają, że kosmetyk jest w stanie łagodzić podrażnienia skóry. Za brązujące właściwości kosmetyku odpowiada ekstrakt z niepokalanka pospolitego. Aby balsam miał szansę zadziałać, należy stosować go regularnie oraz systematycznie. Nakładajmy go jedynie na starannie oczyszczoną skórę całego ciała. Niezmiernie ważna jest również odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy. Aby balsam brązujący i inne kosmetyki dobrze się w nią wchłaniały, należałoby wykonywać regularny peeling.

Przede wszystkim dodatek oleju z dzikiej róży zwiększa właściwości nawilżające kosmetyku. Ponadto, działa on delikatnie rozjaśniająco. Enzymy z papai oraz ananasa odpowiadają za działanie złuszczające peelingu. W kosmetyku znajdziemy również ekstrakty roślinne, między innymi z róży oraz z borówki. Aby kosmetyk zadziałał, należy zastosować go przynajmniej dwa razy w ciągu miesiąca.

Dodaj komentarz