Naturalny balsam do opalania z dodatkiem pomarańczy

sliced orange fruit on white surface

Gdy za oknem ujrzymy pierwsze promienie słoneczne wiele kobiet marzy o tym, aby ich skóra przybrała odcień czekolady. Niestety, droga do uzyskania naturalnej opalenizny nie jest łatwa, dlatego też warto użyć sprawdzone kosmetyki naturalne takie jak balsam czy krem brązujący do twarzy nadające naszej cerze piękny złocisty odcień.


Przesiadywanie długimi godzinami na słońcu jest nie tylko uciążliwe, a co więcej często nie przynosi zamierzonego efektu. Otóż długi pobyt na ostrym słońcu może być przyczyną do wystąpienia bolesnego poparzenia słonecznego oraz rozwoju wielu groźnych chorób skóry. Aby ich uniknąć warto używać kosmetyki naturalne. Preparaty te są nie tylko w pełni skuteczne, ale również bezpieczne dla naszej skóry.
Naturalny balsam brązujący oraz krem brązujący do twarzy wyprodukowany na bazie naturalnych składników roślinnych w odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków brązujących nie zawiera w swoim składzie szkodliwych dla skóry substancji chemicznych.

Kosmetyki naturalne zawierają w swym składzie tylko i wyłącznie w pełni bezpieczne dla naszej cery substancje takie jak olej marchwiowy, ekstrakty z pomarańczy, cynamon czy naturalny wyciąg z orzecha włoskiego.

Ten niezwykły balsam brązujący zawiera w sobie bogactwo naturalnych olei: z baobabu, słonecznikowego, z marchewki co znacznie zapobiega wysuszeniu skóry. Natomiast zawarty w nim wosk z borówki odpowiednio nawilża skórę każdej kobiety. Ponadto preparat ten zawiera macerat z kwiatów gorzkiej pomarańczy, który to skutecznie rewitalizuje oraz łagodzi wszystkie podrażnienia skóry. Balsam ten zawiera również w swym składzie łagodzący aloes oraz cenną dla skóry witaminę E. Co więcej został on wzbogacony w nowoczesny składnik pochodzenia naturalnego „MelanoBronze” z ekstraktu niepokalanka pospolitego, który znacznie zwiększa naturalną pigmentację skóry poprzez stymulację produkcji melaniny. Dzięki tak bogatym składnikom skóra staje się ciemniejsza bez konieczności narażania jej na szkodliwe dla zdrowia promieniowanie UV.
Niezwykle skuteczny jest również naturalny krem brązujący do twarzy, który idealnie zastępuje naturalną opaleniznę w pochmurne zimowe czy jesienne dni.
Kosmetyki naturalne to sprawdzone preparaty po które warto sięgać, aby móc cieszyć się piękną opalaną oraz elastyczną skórą.

Dodaj komentarz